Condair PL
Ponad 80 lat doświadczenia w branży
nawilżania i chłodzenia wyparnegoNowoczesne nawilżacze powietrza muszą nie tylko spełniać określony poziom wymogów higienicznych, ale też gwarantować wydajność i dokładnie pasować rozmiarem do miejsca, w których są montowane. Firma Condair oferuje wysokiej jakości rozwiązania i dysponuje doświadczonym zespołem, który aktywnie wspiera klientów już od etapu planowania i projektowania inwestycji.

Dzięki gwarantującym wysoki poziom higieny i wydajności produktom jesteśmy liderem rynku w branży przemysłowych i handlowych nawilżaczy powietrza.

Nasze produkty i usługi są dostępne w ponad 70 krajach na całym świecie.
Condair Group posiada własną organizację sprzedażową na rynku polskim – Condair Polska Sp. z o.o.

Condair Polska Sp. z o.o.
Ul. Ostrobramska 101
04-041 Warszawa
Polska

tel. +48 22 465 65 05
tel./fax: +48 22 465 65 15

email: pl.info@condair.com

Condair Polska Sp. z o.o.
Oddział Poznań
ul. Wagrowska 2
61-369 Poznań
Polska

tel. +48 605 336 782

email: katarzyna.lesna@condair.com


Grupa Condair
Grupa Condair

Condair to jeden z największych na świecie producentów systemów nawilżania powietrza i chłodzenia wyparnego, wyznaczający standardy wydajności energetycznej i higieny.

Więcej informacji 

Praca i kariera
Praca i kariera

Szukasz pracy w firmie, w której liczy się różnorodność? Chcesz zostać częścią międzynarodowej grupy spółek? Firma Condair to znakomity wybór. Tu przedstawiamy wszystkie aktualne oferty pracy.

Więcej informacji 

Historia firmy
Historia firmy

Najważniejsze etapy rozwoju firmy Condair, która z małego szwajcarskiego przedsiębiorstwa produkcyjnego przeistoczyła się w międzynarodową grupę spółek.


Więcej informacji 
Prezentacje i wydarzenia
Prezentacje i wydarzenia

Firma Condair uczestniczy w międzynarodowych i lokalnych targach i prezentacjach związanych z nawilżaniem powietrza. Tu podajemy terminy nadchodzących wydarzeń.

Więcej informacji