Condair PL
Ponad 80 lat doświadczenia w branży
nawilżania i chłodzenia wyparnego


Nowoczesne nawilżacze powietrza muszą nie tylko spełniać określony poziom wymogów higienicznych, ale też gwarantować wydajność i dokładnie pasować rozmiarem do miejsca, w których są montowane. Firma Condair oferuje wysokiej jakości rozwiązania i dysponuje doświadczonym zespołem, który aktywnie wspiera klientów już od etapu planowania i projektowania inwestycji.

Dzięki gwarantującym wysoki poziom higieny i wydajności produktom jesteśmy liderem rynku w branży przemysłowych i handlowych nawilżaczy powietrza.

Nasze produkty i usługi są dostępne w ponad 70 krajach na całym świecie. Przedstawicielem naszej grupy w Polsce jest firma Swegon Sp. z o.o. Nasze rozwiązania wyznaczają globalne standardy innowacji, wydajności energetycznej i higieny.

Grupa Condair
Grupa Condair

Condair to jeden z największych na świecie producentów systemów nawilżania powietrza i chłodzenia wyparnego, wyznaczający standardy wydajności energetycznej i higieny.

Więcej informacji 

Praca i kariera
Praca i kariera

Szukasz pracy w firmie, w której liczy się różnorodność? Chcesz zostać częścią międzynarodowej grupy spółek? Firma Condair to znakomity wybór. Tu przedstawiamy wszystkie aktualne oferty pracy.

Więcej informacji 

Historia firmy
Historia firmy

Najważniejsze etapy rozwoju firmy Condair, która z małego szwajcarskiego przedsiębiorstwa produkcyjnego przeistoczyła się w międzynarodową grupę spółek.


Więcej informacji 
Prezentacje i wydarzenia
Prezentacje i wydarzenia

Firma Condair uczestniczy w międzynarodowych i lokalnych targach i prezentacjach związanych z nawilżaniem powietrza. Tu podajemy terminy nadchodzących wydarzeń.

Więcej informacji