Odpowiedzialny za treść


Condair GmbH
Parkring 3
85748 Garching
Tel.: +49 89 20 70 08-0
Faks: +49 89 20 70 08-140
Internet: www.condair.de

Prezes: Philipp von Heimendahl Sąd prowadzący rejestr: Monachium Numer rejestru: HRB 202093 Numer Identyfikacji podatkowej: DE 286548364 Nr VAT: 143/126/10834

Odpowiedzialność za treść
Jako usługodawca jesteśmy odpowiedzialni zgodnie z § 7 ustęp 1 ustawy o mediach (TMG) za treści publikowane na naszych stronach internetowych na ogólnie przyjętych zasadach. Zgodnie z §§ 8 do 10 ustawy o mediach (TMG) nie jesteśmy jednak zobowiązani jako usługodawca do monitorowania informacji zamieszczanych przez inne podmioty lub sprawdzania okoliczności, wskazujących na działanie niezgodne z prawem. Nie narusza to obowiązku usuwania lub blokowania korzystania z informacji na ogólnie przyjętych zasadach. Tego typu odpowiedzialność jest możliwa dopiero od momentu stwierdzenia konkretnego naruszenia prawa. W przypadku stwierdzenia naruszenia prawa niezwłocznie usuniemy odpowiednie treści.

Odpowiedzialność za łącza (linki)
W naszej ofercie znajdują się łącza do zewnętrznych stron innych podmiotów, na których treść nie mamy wpływu. W związku z tym nie możemy ponosić odpowiedzialności za ich zawartość. Odpowiedzialność za treści publikowane na stronach, do których prowadzą łącza z naszej witryny, ponosi wyłącznie ich oferent lub właściciel. Strony, do których prowadzą łącza z naszej witryny, zostały przez nas sprawdzone pod kątem zgodności z prawem w momencie tworzenia danego łącza. W tamtym momencie nie stwierdzono na nich treści niezgodnych z prawem. Nie jest jednak możliwa ciągła kontrola treści zawartych na podlinkowanych stronach bez konkretnych podejrzeń o łamanie prawa. W przypadku stwierdzenia naruszenia prawa niezwłocznie usuniemy odpowiednie łącza.

Prawo autorskie

Treści i dzieła zamieszczone na tych stronach przez jej właściciela podlegają niemieckim zasadom prawa autorskiego. Powielanie, przetwarzanie w całości i we fragmentach oraz każdy rodzaj wykorzystania wykraczający poza zasady prawa autorskiego wymaga pisemnego zezwolenia danego autora lub twórcy. Pobieranie na komputery i kopiowanie tych stron jest dozwolone tylko do niekomercyjnego użytku prywatnego. Jeśli treści opublikowane na tych stronach nie zostały przygotowane przez ich właściciela, należy przestrzegać praw autorskich osób trzecich. Treści zamieszczone przez osoby trzecie są zaznaczone jako takie. Jeśli mimo to zauważą Państwo naruszenie praw autorskich, prosimy o odpowiednią informację. W przypadku stwierdzenia naruszenia prawa niezwłocznie usuniemy odpowiednie treści.