Schemat HX jako aplikacja

Obliczanie stanu klimatyzacji jest łatwiejsze!
Na przykład dzięki bezpłatnej aplikacji Condair!

x

Condair h,x-Calculator

Stworzone przez firmę Condair narzędzie h,x-Calculator to bezpłatna aplikacja pozwalająca obliczyć parametry powietrza i odpowiednie ustawienia nawilżania lub ogrzewania. Skomplikowane obliczenia wilgotności powietrza można dzięki temu przeprowadzić łatwo i z bardzo dużą dokładnością, co pozwala szybko i prosto ocenić wiele różnych scenariuszy.


Łatwość obsługi

Poglądowy ekran startowy umożliwia planiście wybór systemu izotermicznego lub adiabatycznego i wprowadzenie wartości docelowych lub początkowych. Najważniejsze parametry termodynamiczne są wyświetlane w sposób interaktywny, w postaci wartości liczbowych i wykresu. Pasek przewijania, który otwiera się automatycznie po dłuższym dotknięciu pola do wprowadzania danych, dodatkowo ułatwia obsługę.


Uwzględnienie wysokości nad poziomem morza

Aby wynik obliczeń był dokładny, trzeba w nich uwzględnić też ciśnienie powietrza w obiekcie oraz jego wysokość nad poziomem morza. W kalkulatorze Condair można ją określić z dokładnością do 100 metrów.


H,x-Calculator samouczek wideo

Poniższy film przedstawia obsługę oprogramowania h, x-Calculator i wyjaśnia, jak ustalić stan powietrza przed lub po nawilżeniu, wydajność nawilżania i moc grzewczą (przy adiabatycznym nawilżaniu powietrza) tylko kilka kroków.

Oprogramowanie może wykonywać obliczenia zarówno w imperialnym, jak iw systemie jednostek metrycznych.Obsługa poczty e-mail i drukowanie AirPrint

Aplikacja Condair h,x Calculator umożliwia wysłanie wyników obliczeń e-mailem albo wydrukowanie ich bezpośrednio przy użyciu drukarki obsługującej standard AirPrint.
Bezpłatnie do pobrania z App Store

Firma Condair udostępnia narzędzie h,x Calculator bezpłatnie. Wystarczy wybrać to łącze na iPadzie, aby przejść bezpośrednio do witryny App Store i pobrać aplikację.