Condair RS

Pozbądź się wapna!
Nawilżacz parowy Condair RS

Innowacja techniczna, która rozwiązuje problem z kamieniem!

Opatentowany system zapobiegający odkładaniu się kamienia Condair RS usuwa z cylindra parowego nagromadzone w nim minerały i odprowadza je automatycznie do specjalnego zbiornika na kamień. Wytrącone osady są w ten sposób na bieżąco usuwane z cylindra parowego.


Możliwość używania wody pitnej i demineralizowanej

Ogrzewanie oporowe pracuje niezależnie od przewodności wody stosowanej do nawilżania.

Dzięki temu nawilżacze parowe Condair RS mogą być napełniane zarówno wodą uzdatnioną, jak również wodą pitną.
Strefa wody zimnej zapobiega powstawaniu kamienia na wlocie i wylocie

W obszarze wlotu i wylotu z urządzenia tworzy się strefa wody zimnej o temperaturze, w której nie występuje zjawisko powstawania kamienia. Tym samym wlot i wylot wody są chronione przed kamieniem.Precyzyjna regulacja za pomocą panelu dotykowego Touch-Controller

Panel dotykowy Touch-Controller umożliwia kontrolę wszystkich danych urządzenia i procesów. Dane dotyczące działania urządzenia można przeglądać zarówno w czasie rzeczywistym, jak również w szczegółowej historii danych.

Elektroniczna regulacja wydatku pary odbywa się bezstopniowo w zakresie od 0 do 100% przy zachowaniu maksymalnej dokładności regulacji i kontroli oddawania pary.

.


 
Perfekcyjne podłączenie do systemów GLT

We wszystkich nawilżaczach parowych serii RS dostępne jest teraz w standardzie złącze do podłączania systemów GLT (np. Modbus i BACnet).

Dzięki temu można teraz bez problemów realizować funkcje zdalnego sterowania i kontroli. Przede wszystkim w złożonych układach z wieloma nawilżaczami powietrza połączenie w sieć zapewnia przejrzystą kontrolę i pozwala szybko zareagować na problemy w trakcie pracy układu.