Condair DL

Hybrydowy nawilżacz Condair DL
Najlepsza efektywność energetyczna w czwartej generacji

x

Nawilżacz hybrydowy

Condair DLCondair DL to dalszy rozwój Condair Dual2, najbardziej udany na świecie system nawilżania adiabatycznego. Jego higieniczna jakość sprawdziła się w praktyce i została i został sprawdzony i nagrodzony przez niezależnych organizacje o odpowiedzialności publicznej.

Nawilżanie hybrydowe opiera się wyłącznie na zaletach typów nawilżania rozpylanie i odparowywanie. Zapewnia to trwałe rozwiązanie centralnych problemów które mogą powstać w wyniku odosobnionego stosowania tych technik. System nawilżania jest więc pierwszym wyborem ze względu na higienę, energooszczędność i ekonomię.

Dwie metody adiabatyczne inteligentnie połączone!


Adiabatyczny nawilżacz Condair DL opiera się wyłącznie na zaletach obu metod nawilżania, atomizacji i parowania. Zapewnia to trwałe rozwiązanie centralnych problemów, które mogą pojawić się, gdy technologie te są stosowane w oderwaniu od siebie.

Opatentowany proces HygienePlus®


Systemy klimatyzacji i nawilżania nie są obszarami sterylnymi. Nawet jeśli stosowana jest woda do nawilżania o jakości wody pitnej, nigdy nie jest ona całkowicie wolna od zarazków. Dlatego w nawilżaczach i w wilgotnych miejscach systemów klimatyzacyjnych zawsze mogą osadzać się zarazki i tworzyć niebezpieczne biofilmy.

Odpowiednie środki higieny są zatem niezbędne, aby zapobiec wzrostowi i rozprzestrzenianiu się patogenów w nawilżaczach adiabatycznych. patogenów w nawilżaczach adiabatycznych. Diagram zarazka ilustruje szybkie rozprzestrzenianie się mikroorganizmów, jeśli nie zostaną podjęte odpowiednie środki w celu ich powstrzymania. są pobierane. Opatentowany proces HygienePlus® zapewnia zdrowe powietrze i trwałą higienę.
HygienePlus

Energooszczędny system niskociśnieniowy


Tryb pracy niskociśnieniowej pozwala już na znaczne oszczędności energii dzięki ze względu na mniejszą pracę sprężania. Dzięki połączeniu nawilżacza Condair DL i odwróconej osmozy Condair AT2 nawet robi pompę wspomagającą na nawilżaniu system nawilżania staje się zbędny!
Condair DL Düse

Niezwykle krótka długość całkowita


Systemy niskociśnieniowe z reguły radzą sobie z dużo mniejszą głębokością instalacji, niż jest to konieczne w przypadku nawilżaczy wysokociśnieniowych. Dzięki pełnopowierzchniowemu ułożeniu ceramiki odparowującej i stożków rozpylania molekularnego dysze rozpylaczy molekularnych, całkowita głębokość Condair DL może być zredukowana nawet do do 600 mm. Dzięki kompaktowej konstrukcji można również skrócić komorę nawilżania i można uzyskać znaczne oszczędności materiału.

Struktura systemu
Nawilżacz hybrydowy

Profesjonalne planowanie jest podstawą jakości funkcjonalnej i efektywności energetycznej.
Chętnie pomożemy Państwu już w fazie planowania.