Szpitale, Kolonia


Szpitale, Kolonia


Od początku rozwoju kolońskiego portu Rheinau do postaci najwyższej klasy lokalizacji na biura i mieszkania, trzy szpitale są uważane za synonim tego ambitnego projektu. I słusznie, ponieważ te trzy szpitale o wysokości około 60 metrów będą wpisywać się w sposób dominujący w architekturę portu Rheinau, tak samo jak katedra tworzy miejski krajobraz Kolonii.

Unikatowe położenie przy rzece, bezpośrednie połączenie z żywym i popularnym miastem południowym w Kolonii oraz bliskość do centrum miasta nadają tej lokalizacji szczególnej jakości. Ponadto chłodnice wyparne Condair zapewniają efektywne energetycznie chłodzenie i niskie koszty eksploatacji.

x

Chłodnica wyparna

Condair MEChłodnica wyparna Condair ME została stworzona na potrzeby procesu pośredniego chłodzenia powietrza odprowadzanego. Charakteryzuje się wyjątkowo prostą konstrukcją, nadzwyczaj ekonomicznym sposobem działania i długą trwałością elementów składowych. Opatentowana obudowa nawilżacza uzyskuje najlepsze wartości w procesie parowania.Więcej informacji o Condair ME

Schemat chłodzenia wyparnego


Znaczna oszczędność energiiW efekcie chłodzenia wyparnego zmniejsza się zapotrzebowanie urządzenia chłodzącego na moc niezbędną do uzyskania chłodzenia mechanicznego.
Dzięki temu tradycyjne urządzenia i wężownice chłodzące mogą być znacznie mniejsze i bardziej ekonomiczne.

Obniżeniu ulegają też koszty eksploatacyjne chłodzenia budynku.
Graficzna prezentacja uzysku energii wykorzystanej do chłodzenia budynku na przykładzie urządzenia HVAC.
Obliczenia wykonano za pomocą oprogramowania Coolblue 2.0 firmy Condair.

Efektywne energetycznie chłodnice wyparne
Condair ME
PDF/Broszura: Chłodnica wyparna Condair ME